שש-בש: הכל אודות הימורי מכיוון

מכונה לעתים מעתק קוביה הימורים הקוביות הוא התוספת חדשים יחסית. ללמוד הכל אודות התפקיד שנכבשו על-ידי הקוביות באסטרטגיה טובה של. A leading source for info: Global Marine. למרות המקורות של משחק שש-בש תאריך חזרה מצרים העתיקה ובמסופוטמיה, הקוביות הימורים להוסיף לך המשחק רק ב-20 שנות המאה ה-20. למות זה הומצא על ידי הדוכס הגדול הרוסי, דמיטרי זגורובסקי במטרה להוסיף מרכיב של תחכום ועוצמה למשחק. אבל מה למות ההימורים? הימורים הקוביות המשמשים את משחק שש-בש באינטרנט. למות זה יש שישה צדדים עם המספרים 2, 4, 8, 16, 32 ו- 64. כמה השש-בש המסורתית או שחקני שש בש באינטרנט המשמש למות הימורים כחלק מהאסטרטגיה שלה, אך לפני שימוש בנגן צריך לקחת בחשבון את המיקום שלך במשחק. באופן כללי, משחק שש-בש או שש-בש באינטרנט מחולק משחקים, בהם כל שחקן חייב לצבור כמות מסוימת של נקודות כדי לנצח כל משחק.

כל משחק שנוצח תעניק הנגן קצת, לדוגמה, אך ב ה הפעל את שהנגן עשוי להציע את היריב שלו את ההזדמנות כדי לכופף הרבים. אם היריב מקבל, הוא ימשיך את המשחק, הזוכה זה משחק שש-בש תרוויח שתי מטרות זכאי להכפיל. כיצד להשתמש למות ההימורים במהלך המשחק המסורתית של שש-בש או שש-בש באינטרנט? במקרה ששימוש באף אחת שני השחקנים שש-בש או בש הוכפל, או אחד יכול להתכופף. אם אחד מהם רוצה לקפל רבים של המשחק, הוא חייב להודיע על כוונתו לפני זריקת הקוביות. אם היריב שלך לא רוצה לכופף הזוכה כותרת, רבים בשביל זה. אם ההצעה לכופף התקבלה, היריב מקבל את הקוביות של ההימורים, הוא היחיד אשר יכול לכופף בפעם הבאה בכל עת, אמנם זה התור שלהם ולפני כמי שזרק את הקוביות.

שוב, הזכות מעתק נתון ייפול על השחקן הראשון אשר הציע לקפל. בעוד מעתק נתון יש רק המספרים 2, 4, 8, 16, 32 ו- 64, המספר פעמים כי דבר קיפול משחק שש-בש ללא הגבלה, והוא יכול להגיע עד 256, 512 ואחרים, אך רוב השחקנים לא מועברים 4. ביברס קרופורד שם הם שני כללים של שש-בש, שש-בש באינטרנט, הקשורים בהימורים הקוביות. כשואל בונה (קיק בספרדית) הראשון, שנקרא כי שחקן אשר מתכוונים אתה לקפל עשוי להכפיל את מיד, לשמור על הקוביות הימורים בידו, להפחיד את היריב שלו במקרה להצעתכם לכופף טעיתי. הכלל השני, קרופורד מכתיבה כי חסר אחד השחקנים רק נקודה לזכות במשחק שש-בש או לא להשתמש הקוביות ההימורים במהלך הצעד הבא. איך אתה משחק השש-בש המסורתית או בש מסתיימת? הימורים הקוביות משמש גם עבור החישוב של הנקודות של הזוכה בסוף במשחק שש-בש. הנגן יקבל רבים מסומנים בלמות של ההימורים, מוכפל בהכמות (לכל 3) gammons, שש-בש (על-ידי 4) ירדו במהלך המשחק. לדוגמה: אם ההימורים למות סימן 2 השיג שש-בש, הרצון להרוויח 2 נקודות (2 X 1). באינטרנט עם קוביות הימורים מוסיף המון התרגשות למשחק. תרגל את השימוש הימורים קוביות משחק שש בש אונליין בשביל הכיף, וכדי ללמוד כיצד לשחק שש-בש באמצעות WINS ההימורים בפרסים רבים במזומן עם MisterGammon.