מה אני חושב על רוקי בלבואה

בשמחה רבה אך ורק נפתח בהבלוג שלי עם ביקורת של אחד בעקבות אחד שלי בסרטים האהובים של כל הזמנים: סלעי. כפי שאתה יודע, המענק הראשון של הסרט הזה נועד ההשקה ייחוסה של הגיבור שלו, סילבסטר סטאלון, מלבד היותו זוכת פרס אוסקר לסרט הטוב ביותר בשנת 1976 (ולא העיפה בה מבט באותה השנה היה גם נהג מונית, סרט מעולה נוסף). בהזדמנות זו, סטאלון לאחר 16 שנות החמישי סלעי רחוקים כעת, מחליט לירות זה (כעת אם) הפרק האחרון של הסאגה איגרוף זה. זה סרט חדש אני חייב לומר כי למרות בפעם הראשונה ראיתי אותה הרגשתי משהו היה חסר לו, רואים אותה שכן בפעם השניה… אני מרגישה אותו זה, עדיין חסר משהו אתה למרות שלדעתי מטרה סבירה יותר של תו זה.

מה קורה עם הסרט הזה היא כי היא אינה מוגדרת אם היא טוניק “מסחרי” או “עצמאית” דומה רוקי הראשון (עם תקציב נמוך, יותר על בסיס מצבים, דיאלוגים כמו המחזה של המריבות). הערה העדר תאליה הפלך (La אדריאן) רוקי) ו בסצנות הראשונה אנו רואים כיוון… מה לא ידעתי הוא חלקו האחורי של מצלמות, כלומר אם היתה בעיה בינה לבין סטאלון או היה הסכם משותף היא שלא מופיעה (בהתחשב היא מופיעה ב- הבכורה הרשמי “השטיח האדום”). ההיסטוריה עצמה היא טובה, התנגשות מאוד בחלקו הפנימי של מתאגרף שניתן לנקוט כמו שיעור כל אזור ללא קשר, אך תופסים הפיתוח של התנגשות זו זהה שאין על זה “אגרוף” (הועיל לי, boxistico מונח להשתנות) כדי לבצע את אותה כדי להשיג את ההשפעה הרצויה. התו של בנו למעבר שנים ממשיך להראות כי חוסר בגרות מסוימת כבר הציגו ב- V סלעי (בו הוא הבין היה נער), אך כרגע להיות מונחה על ידי אביו. Paulie גיסו (ברט יאנג) עושה את אותו הדבר (לחיתוך בשר ומשקאות חריפים נטילת) והזכיר לנו קצת Paulie מוקדם. כפי nods הוולדות סלעי הראשון מופיעים כבר (ביגי נוספים), מתאגרף ריקו עכביש (מה שהופך שף במסעדה מאפיין סלעי), הילדה מארי (כן, זו פיקד על השטן בלבואה ברוקי) כבר יותר למדי.

וכן לא מובן, יכול להחמיץ אימונים כי לנחש? רק על המדרגות, בחזית של הפסל סלעי במוזיאון העיר פילדלפיה. אגב, מטוס אימון אני לא (בתחילת השיר “נעלם כדי לטוס עכשיו” אנו רואים של מחלישות סלעי נאבק עם כל מיני תרגילים ומכשירים), בסוף השיר אותו כי יש לו “supercondicion”. מתחרה של רוקי, מייסון דיקסון “הקו” (מגולם על ידי Tarver אנטוניו האמיתי של מתאגרף) כי אין שום דבר להצלה בהיבט היסטריונית. זו הסיבה דיאלוגים שלהם הם בהלם. הוא השליך עוד מכות יותר ממילים. סוף סוף סרט טוב יבש, כי מרגשים בחלקים יותר על-ידי זיכרונות המביאות אותנו כי על-ידי החידוש שמביא. אני calificaria עם 8. לגלות זאת ועוד: