היסטוריה של שיער

בזמן האחרון אני כבר כבר לשים לב השיער, כל צורות האנושי שלהם. אתמול, בתקווה לראות רופא עור, אני לא יכולתי לעזור שיער שחור, הצבעה על האופק, שיצא שכני למושב ירחי. עצמתי את עיניי והתחלתי לשאול את Diosito, כדי לא לתת לי שיער של אלה. נזכרתי שומה שיש לי על הצוואר, שבו בשקט שיחקתי עם האצבעות, למקרה. מדוע הבקשה שלי? מדוע הדאגה שלי? כי אני כמעט 50 שנה, על-ידי מה שהם אומרים, בגיל זה, השערות להתחיל לעשות הסבה בשימוש היא, לפלוש הגלוי של הגוף. רק המחשבה על זה נותנת לי צמרמורות. יוצא הרופא, הלכתי לבית מרקחת כדי למלא את מרשם. ונחשו מה! מצאתי עוד שעיר, הגבה עם העוצמה של מגנט, מכיוון שהיא משכה את תשומת הלב של כולם.

זה היה באותו הרגע שבו החלטתי לעשות משהו דחוף. במסדרון של קרם שיער מצאתי תיבה עם מה שנראה כמו שני ספוגים אשר, על פי אינדיקציות, היו satelital רב עוצמה של שיער שיער, כל חוט היוצא על גוף האדם. בדיוק מה שהייתי צריכה באותו זמן של חרדה שעיר. ההוראות אמר כי עדיף להכין את העור לפני פעולת ההסרה של השיער. אך מגיעים בבית, בהינתן דחיפות שלי לקלף לי, ואחרי שיש מנופה ומצאתי שתי שערות פוטנציאליים, על הסנטר שלי, החלטתי לא לחכות למחרת בבוקר, לאחר האמבט. שטף לי את הפנים עם התגנבות, ניגב את האזור פלשו לפולשים שחור שני אלה, החלה על החול.

כן!, אתה מבין היטב, מלטש. תחילה לא שמתי לב ההשפעה, עם התרגשות לראות מעל הכיור לזה שיער ליפול. אבל היו שני אובייקטים של המאבק שלי, ומכאן הצבעה גאה לעבר האופק, igualitos יותר השיער של האישה ירחי. אז ומשויפים, ומשויפים. אני ומשויפים, כי בחיפזון של הדחיפות, גם כאשר השישי שני סרטי 3 מטר, אפור, כדי לפתוח את תיבת; quize לא מתייחסים אלה שני עלים מחוספס עם נייר זכוכית אשר נמכר בחנות חומרה. האם גם?, אם באים במקרה נושאת ורוד, בתיבה ורודה עם קוף מחייך בתיבה. המשך מלטש ונפל, בסופו של דבר, לאחר שליטה בטכניקה, שערות שהתגברו לשקוע. גאה, אני שפשף לי בפנים רוזווטר, מאמינים כי עד אני אומר לי להזדקק על הלחי, כמו שבעלי עושה. בדקתי את האזור עם מראת איפור מגדילה, התוצאה הייתה הרצוי. סנטרי, לגעת בו, הרגשתי כמו הלחיים של האחיינית שלי, חלק ורך. אבל עם קצת של צרבת. כאשר ניסיתי קרם אותי, הרגשתי כי ardorcito היה הגדלת, כאילו צורבים את העור. אשפשף אותי עם מים. אחרי כמה דקות, התחלתי לצאת פריחה ורדרד והתחלתי הסנטר לקחת את הצורה של פופאי Chin. היתה לא שמתי קרם שוב, אפילו לא לשים איפור כדי להסתיר את הבליטה, שנראה כמו כדור ורוד תחת הפה. בחרתי להדגיש את העיניים עם צל, אייליינר כדי להדוף את תשומת הלב של הסנטר, אבל מה הצלחתי קריקטורה של Lupita, בשידור חי, בצבע מלא. מימין עכשיו, אני רואה את התמונה מחייך של המודל של תיבת, גילוי מילים צ’יקיטה, הוראות, אומר החלת תחילה באזור הזרוע כדי לבדוק אם ישנם כל תגובה אלרגית. תודה, אבל מאוחר מדי. מי לא מבין זה, ראשית, מעולם לא-לאו הוראות, הרבה פחות התוויות, שנית, כי אני אחד כמעט החמישים, אשר לקח זה מחר הלם טראומטי לטראנס מעניינת יושק לשמירת בצעירותו, לחימה השערות של העולם. כמובן שלא, אף אחד לא מבין זה. בתור התחלה, תיבת של מונה, לא יעבור 20 שנה, מה שאומר, כי היא עדיין גם סידר שערות. אך גם, אזור עשרים כבר עברו. אני הכאן ועכשיו, מה שהופך אותו להתמודד עם צמרמורות מרגיש לי השערות על פניהם של אחרים. הם שערות שלהם, אני מכבד אותם. הדבר היחיד שאני צריך אני דואג הוא אזור שערות, בפעם הראשונה, לקרוא את ההוראות. Lupita הוארטה, מחבר של הבלוג. למי הם להגיע חצי מאה השנים ומי, כמוני, אינך מעוניין לקבל אותו.