החל ב- FarmVille

בחווה הוא היצירה האחרונה בשורה ארוכה של משחקים סופר פופולריים שנוצרו על-ידי Zynga, המשחק נגמר מאכלס ו Adictivo ב רשתות חברתיות כמו: Facebook ו- MySpace, עם יותר מ-50 מיליון משתמשים ברחבי העולם. אם אתה חדש בעולם בחווה, לא ניקח את זה הרבה זמן להבין מדוע המשחק הזה יש את דמיונם של כל כך הרבה אנשים בעולם. יש שפע של אפשרויות כאשר הוא מה זרעים אתה יכול לקנות, מה הם מבנים ו קישוט שאפשר לשים בחווה, ומה סוגים של בעלי חיים המתאים לך להגדיל את הרווחים. מאז יש לך אפשרויות רבות, יכול להיות קצת קשה בהתחלה, העובדה לא יודע היכן להתחיל, במטרה לפתח ניצול שלהם בצורה הנכונה. התרחבה אט אט. בטח אתה רוצה להפיק את המרב מן האדמה שלך כאשר אתה עובד ב- Farmville. משמעות הדבר היא כי אתה רוצה להשאיר כמות משמעותית של האדמה מוכנים, כך אתה יכול לגדל יבולים רבים ככל האפשר. אתה אתה צריך להיות זהיר עם כמות הקרקע מוכנים seeding מאז עולה 15 מטבעות בשביל לחרוש את חלקת הקרקע, כך שאם אתה ערה חלקות הפיכה רבות, לקחת בחשבון אפשרות נוספת מטבעות לקנות זרעים, ואז לשתול אותם.

עדיף להרחיב לאט לחרוש את החלקות שלהם לאט לאט, כדי שתוכל תמיד לניצול מלא של נטיעת פוטנציאליים. לאחר כל הקציר, רעיון טוב הוא בשתילה תחילה בכל החלקות שלהם כבר בשימוש. ברגע שיש לך לעשות את זה, זה יהיה הרבה יותר קל לך לגלות כיצד הרבה יותר מאשר כדור הארץ יכולים להרשות לעצמם לקנות בהזדמנות זו. תבנית זו מאפשרת לך להרחיב את החווה שלך ומבטיח באותו זמן תמיד שיש לך מספיק כסף עבור שתילת כל חבילות המפורק שלהם. תכנן את יבול היבט נוסף של בחווה זה יכול להיות קשה להשיג הוא להביא פעמים של בציר בצורה המתאימה. כל חיתוך שלשתול ייקח זמן מסוים של ההבשלה. לאחר הפירות בשלים, אתה יכול הקציר.

אבל אתה לא יכול לחכות זמן רב מדי. אם אתה לא לקטוף בבוא הזמן, לאחר יבוליהם וזה צריך לחרוש את האדמה שוב ולהתחיל מחדש. חשוב לתכנן נטיעות שלך, כך שאתה יכול לבדוק כיצד הם גידולים, עד שהם להירקב. אחד הדברים הגדולים בחווה הוא כי אתה יכול לקחת רציני כמו שאתה רוצה לקחת. אם אתה רק רוצה להיכנס פעם בשבוע, שזה בסדר. רק לוודא היבולים נטיעתו יש משך זמן ארוך. פעם אחת אתה מפעיל היטב, יכול בקושי שמתרחקים בחווה במשך זמן רב. ביקור שבבלוג שלי ואתה תמצא יותר מרמה עבור משחק זה.