איך לעשות כסף באינטרנט

בשוק האנגלו-אמריקני ישנם רבים משווקים באינטרנט מי להתמקד בעסק שלך-רו ח שיווק באינטרנט. אנו מקדמים את המוצרים שבו אנו משלמים על-ידי תשקיף ועל לא למכירה. בכל פעם מבקר משאיר את הנתונים בטופס שאנו מקבלים עמלה. טופס הארוך ביותר, הנציבות יותר בדרך כלל בתשלום. מיהו ארביטראז רו ח? רו ח הוא עלות לכל פעולה. אם אני מתכוון לארביטראז רו ח אינו כולל CPS/CPV (או באופן חלקי בלבד) אשר היא העלות לכל מכירה עם איזו עבודה כל אשר קידם מכירת מוצר של שותפים.

רוב הקורסים רק להזכיר לנו CPS/CPV (עלות מכירה / מכירה). אבל יש דרכים רבות יותר תשלום לכל לשתף אפילו יכול להיות רווחית יותר: עלות קליק (בעיקר גוגל אדסנס), עלות קליק כפול (חלק מהחברות לשלם סכום מינימום השותפים (לחץ על הקישור, לחץ על חלק כלשהו של אתר האינטרנט של החברה).) הוא עובר בדרך כלל בשילוב עם CPS מופחתת. במאמר זה אני רוצה להתמקד והעלות לכל רשומה או, טופס (שהחברה משלמת הנציגות בסכום, כל) (לאחר שמבקר ממלא טופס או פשוט לרשום או אפילו פשוט לעזוב את המיקוד שלך). שדות נוספים שיש לך למלא את המבקר הופכים פרוספקט הנציבות יותר אנו מקבלים בדרך כלל. Check with translation software to learn more. גרסאות אלה יש את היתרון מבקר יש לנקוט פעולה אך אל תבצע רכישה! המבקר מומר פרוספקט, אך לא בהכרח הקונה. אין צורך להסיר את כרטיס האשראי שלך! וכך נוכל להרוויח כסף באינטרנט על-ידי הפקת פרוספקט כי הוא כמובן הרבה יותר קל ליצור מכירה.

החסרונות העיקריים שיש הם שניים: יש מבצעים רבים מסוג זה בספרדית. אבל הם. כתבתי פוסט בבלוג שלי “להרוויח כסף באינטרנט עם miguelmathias.com” שבו קישור כלשהו כלפי שותפים פלטפורמות facilito שם תמצאו כמה חברות אשר מציעות בספרדית. החיסרון השני הוא, אנו נכנסים הרבה פחות על-ידי סוג זה של פעולות (היספנים העולם הוא לעתים קרובות משלם cts 8 אם היא לחיצה כפולה עד 5 ₪ / יורו למניה) עבור מכירה וזה מזהה מה לשלוח תעבורה רבה אלה דפים כדי להיות באמת רווחית עבור העסק שלנו באינטרנט. כך אשר שולט בגוגל והוא מסוגל לשלם פחות מ 5 cts קליק יש יתרון ברור. בוררות נקרא על ידי כי ההבדל בין מה שהם משלמים עבור התעבורה לבין מה שהם משלמים לנו רווח שלנו. (ב- miguelmathias.com הבלוג שלי רק פרסום המאמר הראשון בסדרה כמו לשלם פחות בגוגל). כרגיל כי מבין אנגלית יש יתרון. בדיוק כמו עם שותפים CPS/CPV תוכניות שם הם הרבה יותר במכרז לבחירת אנגלית ספרדית. תוכלו למצוא גם בשחברות באנגלית לשלם הרבה יותר עבור סוג זה של פעולה. אבל תיזהר! שזה די קשה להתקבל בתור שותפים באמריקאי פלטפורמות של רו ח. יש להם במדיניות מגבילה מאוד ובדרך כלל לקבל רק שותפים אשר יכולים להדגים ניסיון עם קמפיינים רו ח. עד סוף ראיון טלפוני לכל מי שמעוניין להשתתף בפרוייקט הפלטפורמות. אבל איפה יש מערכות מרמה! קיים (בעיקר באנגלית) קורסים שילמדו אותך טריקים אלה כדי להפיק את המרב פלטפורמות אתה תומך בלי הרבה בעיה. כתבתי מספר מאמרים על הצוות שלי-בלוג “לעשות כסף באינטרנט עם MiguelMathias.com”, להזכיר פלטפורמות רו ח החשוב ביותר וסקירה על מסלול טוב למדי, זה מלמד את כל מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל סוג זה של שיווק באינטרנט כדי להיות כלכלית רווחית יותר מאשר שיווק שותפים מסורתי. זהו גם אחד של הגומחות של שיווק באינטרנט שבו זה איבד לגמרי אם אין לך מדריך או משהו דומה. בלי זה סביר מאוד ההרפתקה רו ח שיווק מסתיים עד זה התחיל! לכל דבר יש את המחיר שלה. מיגל Mathias באניוס דה Mula – מורסיה – ספרד